MČR v Kolíně i se čtveřicí domácích juniorů!

20. 12. 2021

Elitní cyklokrosaři na svůj mistrovský závod této sezony teprve čekají a nedočkavě vyhlíží sobotu 8. ledna 2022, kdy pro ně bude připravena trať v Kolíně Borkách, aby se na ní poprali o dres mistra republiky, ale mladí závodníci již mají svůj domácí šampionát za sebou. MČR v cyklokrosu pro kategorie žáků, kadetů a juniorů se konalo minulý víkend v Jičíně a nejlepší juniorští závodníci pokračují dál v přípravě směrem k mistrovství světa v Americe a zúčastní se i elitního mistrovského závodu. Nás, jako pořadatele šampionátu, těší dvojnásob, že mistrem ČR se v Jičíně stal právě náš závodník František Hojka a my ho tak uvídíme i v lednu v Kolíně. Nebude však sám. Ve startovní listině se objeví hned čtyři juniorští zástupci EXPRES CZ - TUFO TEAMU KOLÍN. Vedle novopečeného mistra Fandy Hojky, to bude i Patrik Černý, Daniel Rubeš a Šimon Tabara.

K favoritům na zisk některé z medailí určitě bude patřit Tomáš Parstka, který uzavřel letošní Toi Toi Cup třetím místem ve finálovém závodě v Jičíně a stejná pozice mu patří i v celkovém hodnocení celého seriálu. Výsledkově podpořit by ho měli i naši závodníci do 23 let - Robert Hula a Jakub Kučera.

Přijďte tedy v sobotu 8. ledna do Borků podpořit, nejen kolínské cyklokrosaře, v boji o nejcenější tuzemskou trofej sezony.

Zpět