Na SP v Táboře se představí sedm cyklokrosařů z Kolína

14. 11. 2019

V sobotu 16. listopadu se na trati v areálu Komora v Táboře uskuteční další ze závodů světového poháru v cyklokrosu. Na startu se představí také sem závodníků Expres CZ - Tufo Teamu Kolín. Pět jich bude hájit barvy České republiky a dva (Jakub Jenčuš - Muži U23 a Matej Ulík - Muži elite) barvy Slovenska. Případným osmým borcem by mohl být v kategorii juniorů Daniel Žvak, který je zatím na pozici náhradníka. Své zastoupení tak budou mít žluto-černé barvy kolínské stáje ve všech závodních kategoriích...

Na Světovém poháru v Táboře se představí osmatřicet reprezentantů

Na čtvrtý závod Světového poháru v Táboře bylo nominováno osmatřicet českých reprezentantů. V areálu Komora se v sobotu pojedou čtyři závody podle věkových kategorií.

Čtvrtý z devíti závodů letošního ročníku Světového poháru pokračuje v sobotu v Táboře. Češi jako pořadatelé mohou vyslat do bojů ve dvou věkových kategoriích (junioři + U23 muži) dva týmy po šesti startujících, čehož naši stoprocentně využili. Ve společné kategorii žen, U23 ženy a juniorky se postaví na start deset českých reprezentantek, z toho i dvě juniorky. V kategorii mužů Elite nás budou reprezentovat čtyři muži.

Nominace reprezentantů na Světový pohár v Táboře

Junioři:

A Tým (6): Jan Zatloukal, Matyas Kopecký, David Šulc, Matyáš Fiala, Pavel Bittner, Matěj Stránský

B Tým (6): Pavel Jindřich, Daniel Sporysch, Tomáš Tlamka, Václav Dostál, Tomáš Doležal, Jaroslav Vykydal

Náhradník: Daniel Žvak

U23 muži:

A Tým (6): Josef Jelínek, Tomáš Kopecký, Jakub Říman, Šimon Vaníček, Robert Hula, Jakub Ťoupalík

B Tým (6): Jakub Kučera, Tomáš Bakus, Josef Hladík, Josef Kunášek, Štěpán Stloukal, Karel Camrda

Ženy (10): Kateřina Nash, Pavla Havlíková, Nikola Bajgerová, Tereza Švihálková, Jana Czeczinkarová, Elizabeth Ungermanová, Tereza Vaníčková, Kamila Janů, Karolína Bedrníková (juniorka), Aneta Novotná (juniorka)

Muži (4): Michael Boroš, Jan Nesvadba, Tomáš Paprstka, Daniel Mayer

 

Program závodů SP Tábor

10:00 hodin junioři

11:30 hodin muži U23

13:00 hodin ženy

14:30 hodin muži

-peh-

Zpět