REMERX-MERIDA TEAM KOLÍN sbírá úspěchy!

4. 11. 2015

Domácí cyklokrosová sezóna dospěla závodem v Lounech do své poloviny a kolínské barvy jasně dominují průběžnému pořadí hlavní kategorie muži Elite, U23. Výborný Tomáš Paprstka má na kontě dvě vítězství, jedno třetí místo a dvě umístění v elitní pětce. Je jasným lídrem průběžného hodnocení domácí pohárové série TOI TOI Cup. Spolu s týmovými kolegy Filipem Eberlem a Štěpánem Schubertem vládnou pořadí družstev a jejich výkony jsou tou nejlepší pozvánkou na lednové mistrovství republiky mužů a žen, které se pojede v Kolíně!

Obdobně se daří mladým závodníkům v kategorii kadeti. Jakub Schierl je rovněž suverénně vedoucím závodníkem průběžného pořadí a díky kvalitním výkonům Tomáše Dudka a Alvina Tomáška jsou kolínští kadeti první v soutěži družstev.

O kvalitě výsledků Remerx-Merida Teamu Kolín svědčí i fakt, že se tři jeho závodníci představí v reprezentačním dresu na mistrovství Evropy v holandském Huijbergenu. 14. listopadu závod na Holých Vrchách otevře druhou polovinu domácí cyklokrosové sezóny, která vyvrcholí 9. ledna právě v Kolíně i za Vaší divácké podpory!

 

 

Zpět