Třetí triumf Tomáš Paprstky!

18. 11. 2015

Reprezentant REMERX-MERIDA TEAMU KOLÍN Tomáš Paprstka nadále vévodí letošnímu seriálu cyklokrosového TOI TOI Cupu!

Foto: Tomáš Paprstka bojuje na trati na Holých Vrších (autor: Jaroslav Svoboda)

Pro svůj třetí triumf si dojel v šestém závodu, který se jel na nejnáročnější trati celého seriálu v Holých Vrších v sobotu 14. 11. Na stupně vítězů jej doprovodili Vojtěch Nipl a Jakub Skála. Velmi dobrý výkon pak Tomáš předvedl i na trati dalšího závodu TOI TOI Cupu, který se jel v úterý 17. 11. v Uničově. Tento závod byl zařazen do kategorie C1, což přilákalo na start silnější konkurenci závodníků než obvykle a Tomáš si zde po bojovném výkonu připsal body za páté místo. Tím si upevnil průběžné vedení v celém seriálu, a protože body v obou závodech získali i Štěpán Schubert a Filip Eberl, tak i celý tým REMERX-MERIDA KOLÍN nadále kraluje i pořadí týmů. Vítězem závodu C1 v Uničově se stal německý reprezentant Marcel Meisen před Michaelem Borošem a Radomírem Šimůnkem.

Svou pozici favoritky pro závod MČR v Kolíně potvrdila vítězstvím v Uničově Pavla Havlíková. Ta má letos skvělou formu a všech svých pět startů v závodech TOI TOI Cupu v této sezoně dokázala proměnit ve vítězství!

Mimo elitních kategorií mužů a žen, pro které chystáme v Kolíně lednové MČR, závodí na tratích TOI TOI Cupu i mládežníci. I tady jsou kolínské barvy hodně vidět a to především díky kategorii kadetů, které vládne Jakub Schierl. Ten zvitězil letos již celkem osmkrát z devíti závodů (!) a suverenně vede celý seriál. Společně pak s Alvinem Tomáškem (celkově 4.) a Tomášem Dudkem (celkově 8.) vévodí i soutěži týmů.

Reportáže:
Holé Vrchy
Uničov

Výsledky:
Holé Vrchy
Uničov

 

 

 

 

Zpět