Vyhrajte vstupenky na hokejové utkání Kolínských Kozlů

31. 10. 2018

Cyklokrosový závod Velká cena města Kolína 2018 bude součástí sportem nabité soboty.

10. listopadu budou nejprve na trati v Borkách bojovat nejlepší čeští i zahraniční cyklokrosaři o body do řebříčku TOI TOI CUP 2018, kdy vyvrcholením bude závod mužů elite a do 23 let, který odstartuje ve 12:15 hodin a poté ještě poměří své síly elitní ženy, které svůj závod zahájí ve 14:00 hodin. Ve všech kategoriích se představí také zástupci kolínské stáje EXPRES CZ-SCOTT TEAM KOLÍN a budou mít samozřejmě jen ty nejvyšší medailové ambice.

Po skončení cyklokrosového programu bude na nedalekém zimním stadionu zahájeno v 17:07 hodin utkání 2. hokejové národní ligy mezi domácím Kozly a jejich rivaly z Jalonce nad Nisou.

Všichni fanoušci kolínského sportu jsou srdečně zváni na obě prestižní sportovní akce. Přijďte osobně podpořit kolínské sportovce!

Navíc pokud si zakoupíte slosovatelnou vstupenku na cyklokrosový TOI TOI CUP máte šanci vyhrát v tombole volné vstupenky právě na podvečení utkání Kolínských Kozlů s Vlky z Jablonce nad Nisou. FANDÍME SPOLEČNĚ!!!

Na zimní stadion i do lesoparku Borky Vás osobně zvou Josef Malý, kapitán Kolínských Kozlů a Tomáš Paprstka, závodník EXPRES CZ-SCOTT TEAMU KOLÍN, juniorský mistr světa v cyklokrosu a trojnásobný vítěz seriálu TOI TOI CUP.

     

Zpět