V nedělním závodě MČR mládeže může startovat maximálně 50 startujících v jedné kategorii

9. 12. 2020

Zdroj: www.cyklokros.cz

V každém ze sobotních závodů mistrovství České republiky mládeže v Kolíně bude moci stát na startu v každé kategorii maximálně padesát závodníků. "Dle nařízení hlavní hygieničky České republiky Jarmily Rážové může startovat maximálně 50 závodníků. Proto jsme nuceni, hlavně v kategoriích starších žáků a kadetů případně korigovat počty startujících do tohoto čísla. Nedovolíme si tento počet překročit," řekl předseda cyklokrosové komise Českého svazu cyklistiky Petr Balogh.

Výtah z propozic MČR mládeže:

11. PŘIHLÁŠKY, TERMÍNY PŘIHLÁŠEK A ZPŮSOBY PLATBY

Přihlášky se provádí samostatně elektronickou formou na internetovýchstránkách http://www.cyklokros.cz/prihlasky/. V přihlášce musí být uvedeno: jméno, příjmení, název týmu, kategorie a UCI ID. Součástí přihlášení je úhrada startovného, přihlášení nabývá platnosti po úhradě startovného. Termín uzávěrky přihlášek je 11. prosince do 18:00.

12. PODMÍNKA ÚČASTI

Každý závodník musí mít platnou licenci pro rok 2020 vydanou ČSC. Vzhledem k omezení počtu startujících v jedné kategorii podle ustanovení protiepidemického systému ČR ve stupni 3 na maximálně 50 závodníků, bude povolen start do limitu 50 podle těchto priorit:

1. Mistr ČR v cyklokrosu v dané kategorii 2019
2. Celkové pořadí TOI TOI CUP v dané kategorii po závodě v Holých Vrších 27.12.2020 – celkové pořadí v příloze
3. Závodníci bez pořadí v TOI TOI CUP po závodě v Holých Vrších 27.12.2020 podle času potvrzených - zaplacených přihlášek.
4. Seznam závodníků, kteří budou v rámci stanoveného limitu startovat, bude zveřejněn v pátek 11.12.2020 po uzavření přihlášek.

- Seznam přihlášených na závod mládeže v Kolíně
- Pořadí poháru mládeže po odjetých závodech

 

Zpět