Jak proběhla Velká cena města Kolína v cyklokrosu 2017

16. 12. 2017

Závod elitní kategorie opanovali zahraniční závodníci David Van Der Poel (Beobank-Corendon) a Diether Sweeck (Era Real Estate-Murprotect), pronásledováni třetím domácím závodníkem Tomášem Paprstkou (Expres CZ Scott Team Kolín. Tomáš Paprstka se v Kolíně také stal vítězem Českého cyklokrosového poháru.

Výsledky muži elite

Pro mládežnické kategorie se jednalo o Mistrovství České republiky. I díky tomu do Kolína zavítal vítěz Tomáš Kopecký (Acrog Balen BC). Domácí Jakub Schierl (Expres CZ Scott Team Kolín) se dlouhou dobu pokoušel stačit, ale musel se spokojti s druhým místem. Uspokojením pro něj mohlo být vítězství v celkovm pořadí Českého cyklokrosového poháru. Třetím juniorem v Kolíně byl Tomáš Ježek (Ivar CS Author Team), který tak jako prvoročák prohnal své starší a zkušenější soupeře.

Výsledky junioři

Své tituly si vybojovali i další příslušníci mládežnických kategorii od žáků až po zmíněné juniory. Kompletní výslekdy naleznete v okdazu níže. 

Kompletní výsledky

Kdo již někdy na cyklokrosu v Kolíně byl ví, že se jedná o špičkově připravenou akci a letos tomu rozhodně nebylo jinak. Krásné počasí, špičkové sportovní výkony a na závěr programu bohatá tombola o ceny od partnerů závodu. I to láká každoročně na naše závody tolik sportovních příznivců.

Generálním partnerem letošního ročníku je Balík Komplet

 

 

Zpět